کاپیتان مجیدی در جمع کودکان بی سرپرست

کاپیتان استقلال در جمع کودکان بهزیستی مجیدی: خوشحالم که اینجا هستم

کاپیتان استقلال در یک دیدار خیریه فوتبال در نازی آباد پا به توپ شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه استقلال در مراسمی که به همت تیم فوتبال خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی (رسانه ورزش)، باشگاه استقلال و باشگاه استیل آذین تهران در مرکز بهزیستی غیاثوند برگزار شد، فرهاد مجیدی کاپیتان استقلال در قالب تیمی که همه بازیکنان آن کودکان مرکز بودند و پیراهن شماره 7 استقلال به تن داشتند، به مصاف تیم عادل فردوسی پور  و بازیکنان شماره 10 آن رفت. این بازی با برتری 2 – 0 یاران مجیدی به پایان رسید. قضاوت این دیدار را سعید مظفری زاده داور بین المللی فوتبال بر عهده داشت. همچنین تیم یاران علی کریمی هم با پیراهن های شماره 8 این بازیکن برابر تیم مجیدی به تساوی بدون گل رسیدند.

خبرگزاری مهر در گزارش خود از این بازی نوشت : کاپیتان تیم فوتبال استقلال که محبوبیت زیادی هم بین کودکان و نوجوانان داشت، در طول بازی با هیجانی خاص هم تیمی هایش را تشویق می کرد تا بازی خوبی را به نمایش بگذارند. مجیدی بیش از دو ساعت در کنار این کودکان بود و لحظات خوبی را برای آنها رقم زد.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال حضور در چنین دیدارهایی را یک وظیفه انسانی برای ورزشکاران عنوان کرد و افزود: خیلی خوشحالم که توانستم امروز در این بازی خیریه حضور داشته باشم و امیدوارم زمینه ای فراهم شود که بتوانیم در آینده نیز شاهد برگزاری چنین بازیهایی باشیم.

منبع : سایت رسمی باشگاه استقلال تهران

/ 0 نظر / 14 بازدید