ثبت نام کنید و گوشی مجانی هدیه بگیرید

 

گوشی مجانی ! مگه میشه ؟

نمیدونم شنیدید یا نه ، ولی این روز ها بحثش داغه ، یک سایت که توسط اسپانسرهای معروفی ساپورت میشه به کاربرانش جایزه میده ! حتما این سوال برات پیش اومده که چجوری ؟

جوابش ساده است . از همون تکنیک شرکت های هرمی استفاده میشه . همون سرگروه و زیر مجموعه . وقتی روی این لینک کلیک میکنی و اطلاعات خودت رو به صورت کامل که در پائین برات توضیح خواهم داد پر میکنی و بعد از اون هدیه دلخواه خودت رو انتخاب می کنی بعد از ثبت نام کردن تعداد افراد لازم درخواست دریافت هدیه ات رو میدی بعد از چند روز هدیه دلخواهت رو میارن برات در خونه البته با کلی احترام !

مراحل کار بسیار ساده است :

کلیک روی این لینک و پر کردن اطلاعات طبق شکل پائین :

 

اما عجله نکنید اول باید فوت و فن کار را یاد بگیرید .

 این لینک شما را به سایتی خواهد برد که بر اساس تبلیغاتتان به شما بر اساس امتیازی که دریافت میکنید هدایایی به انتخابتان به ادرسی که در ثبت نام وارد خواهید کرد ارسال می کند.مطمئنا در اولین برخورد شما فکر خواهیدکرد که این شرکت نیز مانند شرکت های زنجیره ای نوعی کلاه برداری است.البته تقصیر شما هم نیست من هم وقتی برای اولین بار با این شرکت آشنا شدم همین احساس رو داشتم ولی الان وقتی به گوشی N95م نگاه می کنم یاد اون روز ها می افتم وکسانی که ان روزها به من می خندیدند الان به تکابو افتادند که در این شرکت ثبت نام کنند. ولی شما نگران نباشید زیرا اولآ این شرکت یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی گوشی تلفن همراه در جهان که ان قدر پولدار است که نیازی به پول ما نداره وثانیا شما توی این کار پولی خرج نمی کنید!!

 خوب حالا اگه پایه اید بگید: یاعلی!

 شما فقط بایستی زیر مجموعه گیری کنید . توجه داشته باشید که گوشی های متفاوت دارای امتیاز های متفاوتی نیزهستندبرای مثال شما در هنگام ثبت نام گوشی k750 را به نوان هدیه انتخاب می کنیدکه ۱۴ امتیاز دارد پس از ثبت نام ک لینک اختصاصی به شما داده میشود که باید این لینک رابه دوستان خود بدهید یا اگر وبلاگ دارید ان را در وبلاگ خود  قراردهید یا در چت ان رادر اختیار دوستانتان بگزارید که انها از طریق لینک شما وارد سایت شوند وثبت نام بکنند اگر انها نیز پس از ثبت نام لینک خود را به دیگری دادند و توانستند یک زیر مجموعه بدست آورندآنگاه به شما یک امتیاز داده می شود به عبارت دیگر در ازای هر زیر مجموعه زیرمجموعه یتان به شما یک امتیاز داده می شود پس شما برای بدست اوردن یک گوشی k750 به۲۸ نفر نیاز دارید(۱۴نفر زیر مجموعه ی شما و۱۴نفر زیر مجموعه ی انها)

برای ثبت نام در این سایت   اینجا   کلیک کنید.

 

وقتی وارد صفحه ی اول شدید مطابق شکل زیر درقسمت بالای سایت روی sign up کلیک کنید.

بعد واردقسمت ثبت نام می شوید که باید فرم زیر را تکمیل کنید.البته دقت کنید که مشخصات بایستی به انگلیسی پرشود .بنابر این از راهنمایی های زیر استفاده کنید.

 

  First name نام خود را وارد کنید

 

  Last name نام خانوادگی خود را وارد کنید

 

Emai آدرس ایمیل خود را وارد کنید

 

 Password  یک کلمه عبور وارد کنید البته تعداد حروف بایستیکه بیشتر از۶حرف باشد

 

 confirm password کلمه عبور خود را که در بالا وارد کرده اید را یکبار دیگر وارد کنید

 

 Address 1 آدرس دقیق منزل خود را وارد کنید (توضیحات در پایین آمده است)

 

town/city نام شهر محل سکونت خود را وارد کنید

 

 county/state  نام استان محل سکونت خود را وارد کنید

 

 country نام کشوری که در آن هستید را با کلیک کردن بر روی لیست، انتخاب کنید

 

  post code/zip  کد پستی منزلتان را وارد کنید

 

  contact number   شماره تلفن منزل خود را وارد کنید (توضیحات در پایین آمده است)

 

how did you hear به این قسمت دست نزنید

 

  Free Gift  نام جایزه خود و مدل آن را از درون لیست انتخاب کنید

 

Referral ID اگر داخل کادر شماره ای نوشته شده بود به آن دست نزنید زیرا ثبت نام شما با موفقیت انجام نخواهد شد.اگر شماره ای در کادر نبود، شماره92250559 را درون کادر وارد کنید

 

  Terms and conditions مربع کوچکی در این قسمت وجود دارد آن راتیک بزنید

 

  REGISTER  در پایان بر روی این دکمه جهت ثبت نام نهایی کلیک کنید...

 

 * آدرس منزل: آدرس منزل و تمامی فرم بالا می بایستیکه به زبان انگلیسی تایپ شود. در تایپ و ورد آدرس های فارسی می توانید از لغتنامه زیر جهت ترجمه آدرس استفاده کنید:

  

کوچه = Alley

 

بلوار = Blvd

 

طبقه = Floor

 

شماره پلاک =No

 

واحد = Unite

 

بعد از = after

 

قبل از = before

 

شرقی = east

 

خیابان = St

 

میدان = Sq

 

بزرگراه = FreeWay

 

خیابان بزرگ = Ave

 

غربی = west

 

شمال = north

 

جنوب = south

 

چهار راه = Cross

 

ساختمان = Bldg

 

جاده = Rd

 

 

* شماره تلفن منزل: شماره تلفن را می بایستیکه به صورت 009821 وسپس شماره تلفن را وارد کنید. (البته عدد 21 کد تهران است.شهرستانیها می بایستیکه کد شهر خود را وارد کنند).

 

اگر فرم را صحیح وکامل پر کرده باشید صفحه ی دیگری ظاهر می شود و به شما پیام تبریکی را اعلام میکند .حالا نامه ی خوش امدید به ایمیل شما ارسال شده است که شرح ان مانند پیغام زیر است. شما باید روی لینک بنفش رنگ کلیک کنید.

 

Congratulations on yourregistration with Xpango.com ! 

You are now able to Login to your account to start gainingCredits towards 
your selected Gift

The following link will take youto the Login pagehttp://www.xpango.com/fe/htm/login/login.asp Xpango.com look forward to providing you with Free Mobile Phones, Gaming 
ConsolesMP3 Players
Best regards 
The Xpango.com Team 
webhttp://www.xpango.com 
emailsupport@xpango.com 
Xpango 2008 | Welcome to the Free Generation

بعد صفحه ای باز می شود که شما باید در انusername وpassword خود را

 

وارد و login کنید

 

توجه :username  شما همان ادرس ایمیلتان است

 

اگرانها را به درستی وارد کرده باشید وارد قسمت myaccument (اشتراک من) می شوید ومی توانیداطلاعات خود را در ان مشاهده کنید.

 شما باید به تعداد زیر مجموعه های در خواستی برای هدیه توجه کنید و این را بدانید که این کار صد در صد عملی است خود من برای یک n95 ثبت نام کرده ام و باید حدود 45 زیر مجموعه پیدا کنم.

برای دیدن نظرات و نوع محصول انتخابی کسانی که از سایت هدیه خود را دریافت کرده اند میتوانید روی گزینه testimonials در بالای صفحه سمت راست کلیک کنید. لازم به ذکر است که اکثر آنها باور نمی کردند که هدیه خود را دریافت خواهند کرد و بعضی از آنها فقط از روی کنجکاوی ثبت نام کرده اند و بعد از کسب اعتبار لازم هدیه خود را در دست گرفته اند. و بعضی هم گفته اند وقتی به دوستانمان این سایت را معرفی کردیم با تمسخر آنها مواجه شدیم اما حالا همه آنها به تکاپو افتاده اند و در سایت عضو شده اند. 
در سمت راست صفحه گزینه های زیادی وجود دارد روی اولین گزینه یعنی
orders/credits/referaal id کلیک کنید تا وارد پنجره بعدی شوید در این صفحه در قسمت active orders نوع محصولی را که انتخاب کرده اید و همچنین آیدی و تاریخ عضویتتان را می بینید. 
برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه
details کلیک کنید در قسمت referrals با کلیک روی گزینه moreinfo می توانید اسامی و نوع محصول انتخابی زیر مجموعه هایتان را مشاهده کنید. 
شما با کلیک بر روی گزینه
change gift می توانید نوع هدیه خود را تغییر دهید با گزینه delete کاری نداشته باشید چون باعث حذف آیدی شما خواهد شد. 

نکته مهم: وقتی شما برای دیدن زیر مجموعه های خود روی گزینه
details کلیک کردید وارد صفحه جدید میشوید که در قسمت referrals تعداد زیر مجموعه های شما دیده میشود که به رنگ سیاه نوشته شده است اگر جمع اعتبارتان که قرمز رنگ است با تعداد زیر مجموعه هایتان برابر نیست به این دلیل است که زیر مجموعه های شما هنوز عضوی را معرفی نکرده اند و زیر مجموعه ای ندارند. پس حتمآ به این موضوع دقت کنید که وقتی اعتبار شما پذیرفته میشود که هر کدام از زیر مجموعه های شما حداقل یک نفر عضو گرفته باشد تا عضو فعال شناخته شود.

و در پایان به 2 نکته  اشاره می کنم. اول اینکه از هر کامپیوتر فقط یکبار می توانید ثبت نام کنید و در صورت ثبت نام مجدد حساب شما مسدود می شود. دوم اینکه تا زمانی که فرد زیر مجموعه ی شما، یک نفر را زیر مجموعه ی خودش نکند،فعال به حساب نمی آید و امتیازی به شما داده نمی شود.

همین الان ثبت نام کنید و از هدایای خودتون لذت ببرید

گوشی مجانی هدیه بگیرید

 

/ 0 نظر / 11 بازدید