تیمداری در سطوح مختلف لیگ های جهان در هتریک !

مربیگری آنلاین فوتبال در هتریک

Online Football Manager

هتریک یک بازی اینترنتی است که در آن میتوانید تیم مجازی خود را در رقابت با دیگر کاربران از سراسر جهان، به سمت موفقیت و افتخار رهنمون سازید .در اینکه هتریک یک بازی جذاب اینترنتی است شک نکنید . اگر تاکنون به خیل عظیم کاربران هتریک نپیوسته اید عجله کنید ، اگر آب دستتونه بزارید زمین بیان ثبت نام کنید و از همین امروز و از همین لحظه تیمداری در یک دنیا مجازی را تجربه کنید و از برد ها وافتخاراتی که رقم خواهید زد لذت ببرید . هتریک نه تنها یک بازی جذاب اینترنتی است که همچنین می تواند شما را در پیدا کردن یک دوست از نقطه دیگری از جهان یاری کند. شما میتوانید تیم خود را برای یک بازی دوستانه به خارج از کشور بفرستید یا اینکه یک تیم خارجی را به ورزشگاه خانگی خود دعوت کنید . می توانید با کسب افتخارات تجربه کسب کرده و برای مربی گری تیم ملی خود کاندید شوید تا این تیم را در مسابقات جام جهانی همراهی کرده و حتی شاید قهرمان کنید. شما میتونید یک آکادمی فوتبال برای باشگاه خود تاسیس کنید و با استخدام یک استعداد یاب او را به هر نقطه از جهان که مایل باشید فرستاده تا برایتان جوانان با استعدادی را برای باشگاهتان با قیمتی مناسب جذب کند البته پول بلیط هواپیما این استعداد یاب را نباید فراموش کنید. می تونید با نتایج خوبی که میگیرید طرفداران بیشتری جذب کنید و از این راه نیز کسب درآمد کنید زیرا طرفداران شما مبلغی برای حق عضویت در کانون هواداران باشگاهتان به شما می پردازند و همچنین برای تماشای مسابقات بلیط ورزشگاه را تهیه می کنند تا برای شما درآمد زایی کنند این هم فراموش نشود که شما باید هر هفته مبلغی را به جهت هزینه های تعمیر و نگهداری به مسئولان ورزشگاهتان به پردازید که در مقایسه با درامدتان از بلیط فروشی بسیار ناچیز است . هتریک قابلیتهای فراوانی دارد که در این مجال نمی گنجد ، راستی تا یادم نرفته بگم این سایت دارای زبان فارسی می باشد و همچنین پایان ناپذیر است!

خب امیدواریم که مطالب بالا شما را برای عضویت و ثبت نام در هتریک به اندازه کافی ترغیب کرده باشد !

پس وقت رو تلف نکنید و از وبگردی (یا همون ولگردی) به پرهیزید و با ثبت نام در هتریک لحظات جذابی را در این فضای مجازی تجربه کنید!

http://www.hattrick.org

در ادامه مطلب میتونید راهنمای کامل بازی به همراه معرفی قسمت های مختلف رو بخنونید!

شاد باشید!

 

امیدوارم بتونید از مطالب زیر که همگی از قسمت راهنمای هتریک در وب سایت این بازی درج شده است استفاده کنید هر چند که پس از ثبت نام نیز میتوانید در انجمن های هتریک عضو شده و سوالات خود را از ارشد های سایت بپرسید و منتظر جواب آن ها بمانید !

دستور کار

هت‌تریک، بازی‌ای است که در آن می‌توانید تیم مجازی خود را در رقابت با دیگر کاربران از سراسر جهان، به سمت موفقیت و افتخار رهنمون سازید.

هت‌تریک بازی ساده‌ای است؛ به‌راحتی می توانید اصول بازی را بفهمید. حتی با یک یا دو بار سرزدن در هفته نیز، می‌توانید آنرا ادامه دهید (اما امیدواریم شما را بیشتر ببینیم). هدف، شکست دادن نیست، بلکه رقابت با دیگر شرکت کنندگان است. البته در این حین، ممکن است با آنها طرح دوستی نیز بریزید. این مسأله، هت‌تریک را تبدیل به یک بازی اجتماعی می‌کند.

وظایف کلی شما

شما مالک و مربی باشگاه هستید. می‌توانید تاکتیک و استراتژی تیم را مشخص کنید؛ تعیین کنید بازیکنانتان چه تمرینی ببینند یا چه بازیکنانی باید بازی کنند؛ به خرید و فروش بازیکن می‌پردازید، ورزشگاه خود را گسترش می‌دهید و خیلی چیزهای دیگر. پند اول: از قدیم‌الایام گفته‌اند «خشت اول چون نهد معمار کج / تا ثریا می‌رود دیوار کج» اگر می‌خواهید موفق شوید، بهتر است یک استراتژی خوب و برنامه‌ی بلندمدت داشته باشید. موفقیت و افتخار، به‌سادگی به‌دست نمی‌آید.

تیم جدید شما

وقتی اختیار تیمی را به‌دست می‌گیرید، یک جای خالی در یکی از دو دسته‌ی پایین کشورتان در سیستم هت‌تریک به شما داده می‌شود. برای پیش‌روی و صعود به دسته‌های بالاتر، تعدادی بازیکن (که ممکن است مهارت کافی داشته باشند یا نداشته باشند) و یک ورزشگاه که در کسب درآمد به شما کمک می‌کند، در اختیارتان قرار می‌گیرد؛ حال نوبت شما است نشان دهید چند مرده حلاجید!

اگر نام بهتری به ذهنتان رسیده که می‌خواهید روی تیم خود بگذارید، اصلاً نگران نباشید. بین دو فصل همواره می‌توانید نام تیم خود را عوض کنید؛ اما این عمل به اندازه‌ی 100 000 000 
Rial برایتان هزینه دارد و برخی از هواداران نیز باشگاه را ترک می‌کنند.

استان و آب و هوا

تیم شما باید متعلق به یک استان باشد؛ احتمالاً استانی که به نوعی به آن تعلق خاطر دارید. استان‌ها برای این هستند که بتوانید هم‌استانی‌های خودتان را پیدا کنید. یکی دیگر از عوامل تأثیر‌گذار، آب‌و‌هوای هر منطقه است. با این حال، هیچ‌کدام از استان‌ها، برتری آب‌و‌هوایی نسبت به دیگری ندارند و همه مانند یکدیگر هستند؛ پس نگران تصمیم گرفتن نباشید.

آب و هوا نیز بر بازی تأثیر می‌گذارد و مهم‌ترین اثرش بر تعداد تماشاگران است (وقتی هوا بارانی است، طبیعتاً جمعیت کمتری به ورزشگاه می‌آیند). در صفحه‌ی «استان» می‌توانید از شرایط جوی امروز مطلع شوید و اینکه فردا احتمالاً وضع آب و هوا چگونه خواهد بود. اگر امروز هوا آفتابی باشد، احتمالش بسیار زیاد است که فردا نیز وضع به همین منوال باشد (در مقایسه با سایر وضعیت‌های جوی)؛ لذا می‌توان نتیجه گرفت که شرایط آب و هوایی زیاد هم اتفاقی نیست.

بین دو فصل می‌توانید در صورت تمایل، استان خود را عوض کنید. اما به‌هرحال باید هزینه‌ای معادل 100 000 000 Rial را برای این منظور بپردازید و سه درصد هواداران تیم نیز با این جابه‌جایی، باشگاه را ترک می‌کنند.

بهترین توصیه

بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم بکنیم این است که راهنما را بخوانید. لازم نیست همه‌اش را یک‌باره ببلعید؛ کافی است اولین بخش آن را بخوانید تا دیدی کلی راجع‌به نحوه‌ی بازی پیدا کنید. در ضمن، هر سوالی که داشتید می‌توانید در انجمن‌های ما مطرح کنید. در واقع، در سایت هت‌تریک انجمن‌هایی برای پرسش و پاسخ طراحی شده‌اند که در آن می‌توانید بر داشته‌های خود بیفزایید.

بازیکنان: مهارت‌ها

هر بازیکن، هشت مهارت اصلی دارد؛ علاوه بر آنها چند عامل دیگر نیز در عملکرد او در موقعیت‌های متفاوت تاثیرگذارند. ابتدا نگاهی کوتاه به مهارت‌های مختلف می‌اندازیم:

قدرت بدنی:

مشخص می‌کند که توان بدنی بازیکن در جریان یک بازی، چقدر است.

بازی‌سازی:

توانایی کنترل توپ و تبدیل آن به موقعیت‌های گلزنی.

گلزنی:

توانایی به ثمر رساندن موقعیت‌های گل.

بازی در جناحین:

توانایی نفوذ و گلزنی از جناحین.

دروازه‌بانی:

قدرت جلوگیری از ورود توپ به دروازه.

پاس:

توانایی ارسال پاس‌های دقیق.

دفاع:

توانایی متوقف کردن حملات حریف.

ضربات ایستگاهی:

مهارت لازم در زدن ضربات آزاد، کرنر و پنالتی.

بازیکن شما چقدر خوب است؟

در واقعیت وقتی مهارت یک بازیکن فوتبال را می‌بینید، می‌گویید او «هافبک کنار خوبیه» یا « مدافع واقعا خوبیه». ما هم برای توصیف اینکه یک بازیکن چقدر خوب است، همین کار را می‌کنیم. برای این کار از اسامی طبقه‌بندی شده استفاده کرده‌ایم (البته نه فقط برای بازیکنان) که از بدون مهارت شروع شده و تا کهکشانی ادامه می‌یابد. لیست کامل این اسامی را می‌توانید در قسمت پیوست مشاهده کنید.

بازیکنان مختلف، نیازمند مهارت‌های متفاوتند.

لازم نیست یک بازیکن در همه‌ی مهارت‌ها خوب باشد، اما قدرت بدنی برای همه‌ی بازیکنان لازم است. گاهی اوقات داشتن یک مهارت (علاوه بر قدرت بدنی) کافی است، ولی با داشتن قدرت لازم در چندین مهارت، مسلما عملکرد و کارایی بهتری را از یک بازیکن مشاهده خواهید کرد. مهارت‌هایی به‌غیر از قدرت بدنی که برای بازیکنان مفید است، بستگی به پستی دارد که در آن بازی می‌کنند:

دروازه‌بان‌ها:

نیاز به توضیح نیست که مهارت دوازه‌بانی تنها برای دروازه‌بان‌ها مفید است. آنها همچنین از مهارت دفاعی خود به‌خوبی استفاده می‌کنند.

مدافعان میانی:

طبیعتاٌ مدافعان باید مهارت دفاعی زیادی داشته باشند. مهارت بازی‌سازی نیز برای آنها مفید بوده و توانایی پاس دادنشان، برتری چشمگیری را در هنگام ضدحمله ایجاد می‌کند. (فصل تاکتیک را ببینید)

مدافعان کنار:

مهم‌ترین مهارت برای آنها، دفاع است اما از مهارت بازی در جناحین نیز بهره‌ی زیادی می‌برند. با بازی‌سازی، بسیار کم سروکار دارند ولی مهارت پاس دادن آنها به ضدحمله کمک می‌کند.

هافبک‌های وسط:

بازی‌ساز خوب بودن در پست هافبک وسط، عامل کلیدی موفقیت تیم‌هاست. آنها همچنین از مهارت دفاع و پاس دادن خود، بسیار استفاده می‌کنند.

هافبک‌های کنار:

طبیعتاً برای آنها مهارت بازی در جناحین بسیار سودمند است؛ از طرفی بازی‌سازی نیز اهمیت ویژه‌ای برای این پست دارد. به علاوه، پیستون‌ها از مهارت دفاع و پاس دادن خود نیز بهره می‌برند.

مهاجمان:

وظیفه‌ی اول یک مهاجم، گلزنی است؛ پس گلزنی مهارت اصلی است. پاس دادن و توانایی بازی در جناحین نیز برای آنها باارزش است.

تغییر در مهارت‌ها

/ 5 نظر / 29 بازدید
تئا

سلام...مرسی...وبلاگ قشنگی داری... به امید قهرمانی استقلال بابای[نیشخند]

بارون

خیلی عالیههههههههه من که میرم ریجستر کنم خودمو!

محمد

http://fans.football3.irدوستان استقلالی اینجا خودتان وخانواده عضو بشین امار استقلال همیشه قهرمان بالا بره.

امین

سلام دوست عزیز ممنون که سر زدی من شما رو با نام "رونوشت های احسان ثابت" لینک کردم. موفق باشی

ژیلا

....... ....ღ♥ღ ..ღ♥ღ ..ღღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ ...ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღ♥ღღ .......................ღ♥ღ ...........ღ♥ღ...ღ♥ღ ...........ღ♥ღ ...........ღ♥ღ.........ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ..ღ♥ღ.......ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ......ღ♥ღ.....ღ♥ღ.....ღ♥ღ ...........ღ♥ღ♥ღღ♥ღღ♥ღ♥ღ♥ ......ღ♥ღ ...........ღ♥ღღ♥ღ♥ღ♥ღღ♥ღღ♥........ღ♥ღ ....................................................ღ♥ღ ..........................@@..@@.............ღ♥ღ ..........................@@..@@.............ღ♥ღ ..............................@@................ღ♥ღ ..............................@@...............ღ♥ღ ................................................ღ♥ღ حتما بیا[گل]