در توصیف یک عکس!

سلام .
امروز با یک روحیه انتقادی و کمی هم مشهد پرستی میخوام بنویسم عکس زیر که توسط خودم از داخل یک اتوبوس گرفته شده خود کاملا گویا است.

تبلیغ فوتبال در اتوبوس
ما در مشهد برای کشاندن تماشاگرانمان به ورزشگاه کلی هزینه تبلیغ داخل اتوبوس پرداخت می کنیم و همچنین برای اون ها جایزه هم میزاریم که بیان ورزشگاه !
ولی آقایان و جنتلمن ها ما که واسه سکه و جایزه نماییم ورزشگاه . ما پیام دوست داریم ابومسلم رو دوست داریم ولی شما ها که فقط پول رو دوست دارین ما رو هم مثل خودتون فرض می کنید و میخواین با چهار تا سکه ما بیام ورزشگاه . لطفا در این فوتبال رو که نه حیفه شر خودتون رو از این فوتبال بکنید . برین یک جای دیگه چتر تون رو پهن کنید ما که توی هوای سرد و گرم میاییم ورزشگاه بدون در نظر گرفتن جنبه مادی فقط به فکر پیروزی هستیم ولی شما چی ؟ حاضرم قسم بخورم اگه با باختن بهوتن سود مادی برسه از هیچ کاری برای بازنده کردن تیمتون دریغ نمی کنید . مربی عوض می کنید به نام اینکه میخواین تحول ایجاد کنید در صورتی که با این کار دارین تهوع ایجاد میکنید . فلان بازیکن رو به خاطر دفاع از حق و حقوقش از تمرین اخراج می کنید  ولی به این فکر نمی کنید که شما ماشاا.. ده ها هزار منبع درآمد دارین ولی اون چی فقط فوتبال و فوتبال اگه مصدوم بشه که با یه اوردنگی پرتش می کنید بیرون و اگر هم خوب بازی کنه واسه سود بیشتر میفروشینش به این اون با شما هستم که تا به حال یک عکس با شورت ورزشی نداشتید !!! لطفا ما رو هم ببینید فقط فکرتون به دلار و یورو و ریال نباشه و ای دست اندرکاران ورزش ما را دریابید ....

لینک عکس بزرگ

/ 1 نظر / 14 بازدید
مجید داودی

سلام آقا احسان... شما رو هم حسابی شناختم! من دقیقن همونیم که تو مدرسه ارس بود! خوشحال شدم خوندمت! راستی چه خبرا؟ از باقی دوستان وابسته؟