عضویت رایگان در کانون هواداران باشگاه استقلال تهران

چند روزی میشه که باشگاه استقلال اقدام به راه اندازی سایت هوداران استقلال نموده که واقعا جای تشکر داره از این عزیزان چرا که بالاخره به این نیاز پی بردن و این کار بسیار مفید رو شروع کردند امیدواریم که تا آخر این راه موفق باشند .

به امید روزی که استقلال پر هوادار ترین باشگاه جهان شود

برای ثبت نام فقط و فقط به این سایت مراجعه شود :

http://www.esteghlalfan.com/

این هم توضیحات به نقل از همین سایت :

قابل توجه کلیه هواداران وفادار باشگاه استقلال ایران

باسلام ،بدینوسیله به اطلاع می رساند که  تنها  سایت رسمی اطلاع رسانی  باشگاه  استقلال ایران سایت www.fcesteghlal.ir و تنها  سایت رسمی جذب و ثبت  عضویت هواداران باشگاه استقلال ایران سایت www.esteghlalfan.com می باشد و  ثبت  عضویت  رایگان  و  صدور کارت عضویت هواداری به صورت انحصاری در این سایت و توسط  باشگاه استقلال ایران  انجام   می پذیرد.

لذا بدینوسیله به کلیه هواداران عزیز باشگاه استقلال ایران عرض می نمایم که سایت های دیگر جذب و عضویت هواداران متعلق به این باشگاه نبوده و از نظر این باشگاه غیر معتبر می باشند و باشگاه هیچ مسئولیتی در رابطه با اینگونه فعالیتها نمی پذیرد.
در خاتمه نظر به اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران قصد دارد که با ثبت عضویت هوادارن، خود را به عنوان بزرگترین باشگاه ورزشی از نظر تعداد هواداران در دنیا معرفی نماید، از کلیه هواداران درخواست میشود نسبت به عضویت رایگان خود بعنوان هوادار باشگاه استقلال ایران اقدام و شماره عضویت دریافت دارند.
به امید سرافرازی استقلال ایران در تمامی میادین.

مدیر عامل                      
باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران      

/ 2 نظر / 35 بازدید
مسعود

خیلی باحالی پسر دمت گرم

amirfaraz

وبلاگ بسیار قشنگی داری ازش خوشم اومد تو هم اگه خواستی می تونی یه سر به ما بزنی تا تبلدل لینک داشته باشیم تا آمار بازدیدامون بره بالا منتظرتم دوسته من!!!www.bia2musik.blogfa.com